Odběrové centrum COVID-19 Fakultní nemocnice Hradec Králové spustilo rezervační systém

19. 8. 2020 Autor: Jiří Klemt

Odběrové centrum COVID-19 Fakultní nemocnice Hradec Králové spustilo on-line rezervační systém, který umožní pacientům objednání se k odběru. Centrum bude nyní prioritně přijímat pacienty objednané v tomto systému, neobjednaní zájemci mohou na odběr čekat delší dobu.

Domov důchodců v Černožicích má pět pracovníků nakažených koronavirem

Po zadání požadovaného data a času a osobních údajů přijde zájemcům o odběr potvrzující e-mail. K odběru se pacienti musí dostavit s průkazem totožnosti. V případě, že se zájemci nebudou moci k odběru dostavit, prosíme o zrušení rezervace pomocí odkazu v potvrzujícím e-mailu.

Odběrové centrum COVID-19 je umístěné v zadní části areálu nemocnice, příjezd je vyznačen Třebešskou ulicí kolem areálu Univerzity obrany a není potřeba vjíždět do areálu nemocnice. Příchod pro pěší je vyznačen od pěší i hlavní vrátnice. Odběrové centrum je nyní v provozu denně od 7.30 do 15:30 hodin, provozní doba a další podmínky se může v dalších týdnech měnit podle aktuální epidemiologické situace a potřeby testování.

Cena za vyšetření včetně odběru pro samoplátce činí 1756 korun, před odběrem je nutné částku uhradit na místě platební kartou. Centrum je také možné kontaktovat na e-mailu: infekce.sluzba@fnhk.cz či na telefonních číslech 702 284 857, 724 384 235 a 601 130 894.

Odkaz na rezervační systém najdete zde

Mapu s vyznačením umístění odběrového centra ve FN HK zde

Seznam dalších odběrových míst najdete zde

zdroj: Jakub Sochor - specialista PR a marketingu Fakultní nemocnice Hradec Králové